עיצוב הבית מתחיל ברהיטים – 5 טיפים לעיצוב נכון

מי שחי ונושם את עולם העיצוב, יידע לומר מתוך שינה שהשלב הראשוני ביותר של עיצוב הבית עובר בקטלוגים של חנויות רהיטים. שכן, הרהיטים מהווים בסיס נוח שמאפשר לעצב את החלל על הצד הטוב ביותר. מדריך זה עולה לרשת, כדי להעביר את המידע המקצועי גם למי שאין להם ניסיון בתחום. הישארו כאן ותגלו את 5 הטיפים שיאפשרו לכם לעצב את הבית לפי הסדר הנכון.

 

טיפ מספר 1 – תמיד תתחילו בעיצוב הסלון

אתם להתמקד תחילה בחלל המרכזי (הסלון) של הבית ולבחור את הרהיטים המתאימים לו. שכן, העיצוב של הסלון יאפשר לכם לבנות קו עיצובי שיתקיים בחדרי הבית השונים. נמליץ לעיין במגוון רחב של קטלוגים בשלב זה, כדי שתוכלו להכיר בכל מיני סגנונות עיצוב, לדוגמא:

  • בוהו שיק
  • מודרני
  • מינימליסטי

 

טיפ מספר 2 – תבחרו ברהיטים איכותיים בלבד

הרשת מלאה בחנויות מקוונות שיציגו בפניכם היצע רחב של רהיטים מעוצבים. עליכם לצאת מנקודת הנחה שלא כל חנות תספק לכם רהיטים איכותיים שישמשו אתכם לאורך זמן. לכן, ההמלצה היא לערוך בירור בנושא או פשוט לקנות רהיטים מעוצבים ומודרניים בלילך רהיטים שנחשבת לשם דבר בתחום.

 

טיפ מספר 3 –  תבחרו צבע דומיננטי

עליכם לבחור בצבע דומיננטי שיאפשר לעצב את החללים השונים בהתאם. נסביר שמדובר בצבע שצפוי להופיע באקססוריז קטנים שיוצבו לצד או על הרהיטים שתיבחרו. הצבע יכול להופיע לצורך הדוגמא במסגרות של תמונות שיונחו על גבי שידת וינטג', כיסויי כריות ומנורות מעוצבות.

 

טיפ מספר 4 – תיפטרו מרהיטים ישנים שאינם נחוצים

כל אחד מאתנו מחזיק ברהיטים ישנים שאין בהם שימוש כלל. אם אתם מזדהים עם האמרה הזו, עליכם לעצור הכול ולגשת לפריטים הללו ברגע זה. נמליץ לצלם אותם מכל כיוון ולשלוח את התמונות לחברים, קרובי משפחה ושכנים, כדי לבדוק אם אלה מתעניינים בהם. כך תוכלו להעביר את הרהיטים הלאה ולפנות מקום לחדשים.

 

טיפ מספר 5 – תקראו את הנחיות הניקוי של כל רהיט

זה טוב ויפה למלא את הבית ברהיטים חדשים ומעוצבים. אם אתם רוצים להיות בטוחים בכך שאלה ישמשו אתכם לאורך זמן, אתם תצטרכו לנקות אותם בהתאם להנחיות היצרן. שכן, יש רהיטים שעשויים מחומרים מסוימים שמצריכים ניקוי תוך שימוש במטלית ספוגה במים וחומר ניקיון, בעוד אחרים מצריכים שימוש במטלית לחה בלבד. שימו לב, תוכלו לפנות לחנות הרהיטים שממנה ביצעתם את הרכישה, כדי שזו תמסור לכם את הנחיות הניקוי המדויקות.

 

השורה התחתונה

עד כאן 5 הטיפים שיאפשרו לכם לרהט את חדרי הבית השונים על הצד הטוב ביותר. בשלב זה יש בידיכם את כל הפרטים, כך שתצטרכו רק ליישם אותם בהתאם לסדר שהוצג לעיל. לנו נותר לאחל שיהיה בהצלחה ושתצאו מהמדריך הנוכחי עם העיצוב שתמיד חלמתם עליו.

עיצוב הבית

אולי תאהבו גם את: