למה צריך לדאוג בהובלות דירה?

מקרה שאירע לפני כמה ימים לשכנים שעברו לגור בדירה הסמוכה, גרם לנו להבין שיש להעלות את המודעות לכל מיני דברים שצריך לדאוג להם מראש טרם ביצוע הליך של הובלת דירה. שכן, נראה שיש אנשים שעדיין לא הכירו בדברים החשובים באמת שיכולים להפוך הובלה גרועה למקצועית ואיכותית. הישארו אתנו ותהיו בטוחים שיש בידיכם את כל הפרטים שיאפשרו לכם לבצע את ההובלה בקלות וללא כאבי ראש מיותרים.

 

מתכננים הובלה בקרוב? כדאי שתדאגו תחילה לארגזים איכותיים

מי מכם שמתכננים לבצע הובלת דירה בקרוב, צריכים להימנע מחיפוש אחר ארגזים ברחובות הערים. שכן, ארגזים שנעשה בהם שימוש בעבר עשויים להיות בלויים ולגרום בסופו של דבר לפגמים ושברים של החפצים האהובים עליכם. נאמר בקצרה כי השכנים שלנו הכירו בעניין זה רק לאחר שהמוביל הרים את הארגז השביר וגילה שהחלק התחתון נפתח בקלות וכל התכולה נפלה ונשברה. נציין כי אפשר לקנות ארגזים חדשים בחברות הובלה שונות או באמצעות הרשת, באתרים שמציעים את שירות זה.

 

עכשיו אתם צריכים לערוך בירור אודות חברת הובלה מומלצת

חשוב מאוד לבדוק באופן מעמיק כי אתם יוצרים קשר עם חברת הובלות מוכרת ומומלצת. שכן, לא חסרים סיפורים על חברות הובלה שהחליטו ברגע האחרון להבריז לדיירים או שהם הגיעו אבל החליטו שהם לא מעבירים את כל הריהוט בגלל סיבה כזו או אחרת. אנחנו בדרך כלל עורכים בירור ברחבי הרשת, כדי לקבל פרטים על נותני שירות מומלצים. ערכנו עבורכם את החיפוש כדי להקל עליכם בעניין זה ומצאנו את הובלת דירה- פיקאפ שנמצאה כמומלצת ביותר על ידי הגולשים, כך שאתם יכולים ליצור עמה קשר.

 

יש לדאוג לשתייה קרה וארוחה קלה

מעברי דירות עשויים לארוך זמן רב ולקחת מכם הרבה כוחות נפשיים ופיזיים. במצבים כאלה, אנחנו בדרך כלל ניגשים אל המקרר, שותים משקה קר ואוכלים משהו קטן. חשוב שתזכרו כי בעת ההובלה, לא יהיה לכם מקרר זמין. לכן, עליכם להכין מראש משקה קר שיחכה בתוך צידנית עם כמה כריכים. כך תוכלו להטעין את עצמכם באנרגיה בעת הצורך, מבלי להישאר רעבים לזמן ממושך.

 

צריך לדאוג שהמוביל יודע את הכתובת המדויקת

אתם לא רוצים לגלות שהמוביל שלכם הגיע אל רחוב הכרמל בחיפה, בזמן שאתם גרים ברחוב הכרמל בירושלים. לכן, עליכם למסור למוביל את הפרטים בעל פה וגם בכתב. ההמלצה שלנו היא לשלוח את הפרטים המדויקים הבאים באמצעות SMS:

  • שם הרחוב
  • מספר בית
  • מספר כניסה לבית (אם יש)
  • מספר דירה
  • עיר

המחמירים שולחים סיכה נעוצה בגוגל מפות או קישור לווייז.

 

כמה מילים לסיום

המדריך הנוכחי הציג בפניכם את הדברים שחשוב לדאוג להם לפני ובמהלך הובלה של דירה. בשלב זה אתם יודעים מה עליכם לדעת, כך שנותר לכם רק ליישם את הנכתב לעיל ולהיות מוכנים לקראת ההובלה.

הובלת דירה

אולי תאהבו גם את:

איטום מבנים
האם איטום גג זה חובה

לאחרונה אנו מקבלים פניות מצד שכנים, חברים ומכרים ששמעו שביצענו הליך של איטום גג לקראת החורף הקרב. כולם שואלים אותנו שאלות רבות בנושא ולא תמיד

קרא עוד »